Spoštovani,

jeseni na Centru za socialno delo Severna Primorska na Enoti Tolmin pričenjamo s programom Neverjetna leta. Program je namenjen staršem otrok starih od 3 do 8 let (torej staršem otrok, ki obiskujejo vrtec ter prvo triado osnovne šole). Program je preverjen z raziskavami in dokazano učinkovit. Raziskave kažejo, da zmanjšuje vedenjske težave otrok in agresivnost, spodbuja šolsko aktivnost, krepi samozavest in pozitivne odnose navezanosti med staršem in otrokom. Program treningov starševstva Neverjetna leta staršem ponuja sistematičen in celovit trening, katerega namen je pridobivanje in utrjevanje starševskih veščin. Primeren je tudi za starše otrok z vedenjskimi težavami ali otroke, ki so staršem večji izziv. Vključitev v program je za starše brezplačna. Več o samem programu si lahko preberete na spletni strani www.neverjetna-leta.si oz. o osnovnem programu na naslednji povezavi: Program za starše (predšolskih) otrok, starih 3-8 let – Neverjetna leta (neverjetna-leta.si)

Prijava poteka preko spletne prijavnice, ki je na spletni strani.

Kontakt:

e-pošta: teja.hvala@gov.si

tel.: 05/381 91 76

Najlepša hvala in lep pozdrav,

Teja Hvala, strokovna delavka na CSD