Po dolgih deževnih dneh je končno posijalo sonce. Otroci iz skupin Zajčki in Lisičke smo se ga neizmerno razveselili, saj smo se na čisto prvi sončni dan odpravili na naš dolgopričakovani izlet. Že takoj ob 8.00 smo se vkrcali na avtobus in se zelo dobre volje in polni pričakovanj odpravili proti vasi Avsa. Na domačiji “Jelenov breg pod Matajurjem” so nas odprtih rok sprejeli lastniki Aljoša, Tina, Branko in Dora. Takoj smo začutili da nas čaka zelo zanimiv, pester, poučen in razigran dan. Po tem ko smo se okrepčali z malico, smo se razdelili v dve skupini. Ena skupina je odšla na lov za skritim zakladom, ki nam ga je pripravil gozdni škrat, druga skupina pa se je podala najprej v hlev nakrmit in spoznat živali, nato pa še na ježo konja. Si lahko predstavljate kako so otroci vriskali od vesela? Da bi bil dan še popolnejši, pa so nas lastniki presenetili še z odličnim sladoledom. Mmmmm… res je bilo CARSKO:)

Vzgojiteljica Tina

(Skupno 286 obiskov, današnjih obiskov 1)