“A rabmo tud lombrjno?”

“Ja…”

“Kdaj grmo domov?”

“Jutre.”

“Čj je moja pižama?”

“V kovček poglej.”

Danes smo bili mokri od glave do nog. Dobesedno. Bili smo namreč kar dvakrat na bazenu. Pa tudi po dežju smo pohajkovali. Saj nismo iz cukra. Spet smo obilno in dobro jedli. Kuharji in kuharice so super! Tudi prijazna animatorka nas je zabavala. Najprej z risanjem po majicah (mame, brez skrbi, nismo risali po svojih), nato pa nas je vodila še po parku in nam povedala marsikatero zanimivost o rastlinah. Vmes smo imeli še čas za igro. Zvečer pa še malo žurke in plesa, kot se za zadnjo noč spodobi.

PS: vzgojiteljici in vzgojitelja pravijo, da se znamo zelo dobro preobleči, poiskati stvari v kovčkih, poskrbeti za svoje stvari na bazenu, pojesti kot je treba…

In še ena včerajšnja gasilska.
(Skupno 383 obiskov, današnjih obiskov 1)