Metuljčki smo bili cel zadnji mesec srečni, saj se je vse vrtelo okoli sreče. Prebirali smo zgodbe o sreči, se pogovarjali o njej, povprašali smo starše, kdaj so oni najsrečnejši, naučili smo se deklamacijo in pesem o sreči, plesali in rajali ob pesmi Ko si srečen in zbirali pregovore o sreči. Veliko smo likovno ustvarjali. Družbo nam je delala tudi prav posebna roža – Roža Sreče. Zanjo smo skrbeli, jo zalivali, se z njo pogovarjali, ji peli… Še posebej nam je bilo lepo pri srcu, ko smo zaslišali Zvonček Sreče. Z njim je pozvonil vsakdo, ki se mu je zgodilo nekaj lepega ali pa je hotel izreči pohvalo na račun drugega. Tako smo še posebej pazili na vedenje pri igri, oliki, obnašanju v kopalnici… Veliko pa smo v tem času namenili tudi igram, ki spodbujajo matematične veščine. Za nami je res srečen mesec in verjamemo, da bodo prav takšni vsi do konca šolskega leta!

Pripravil: vzgojitelj Blaž Volarič

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)