V mesecu novembru smo se pri Metuljčkih pogovarjali o drevesih. Spoznavali smo njihove značilnosti in lastnosti. Prebrali smo zgodbo Čudežno drevo. Narisali smo svoja čudežna drevesa in se pogovarjali o tem, kaj bi rastlo na naših čudežnih drevesih. Ker pravega drevesa nismo mogli prinesti v igralnico, smo izdelali kar svoje drevo iz papirja in kartonastih tulcev. Pod njegovimi vejami smo brali, se igrali in pogovarjali. Prebrali smo več zgodb o vevericah, zato smo jih tudi ustvarili iz storžev in se naučili pesem o tej urni živalci. Obiskali smo tudi bližnji gozd pri Sv. Antonu in raziskovali naravo. Veliko smo ustvarjali z naravnim materialom, s katerim smo izpeljali tudi matematične dejavnosti.

Za nami je zanimiv mesec in verjamemo, da je pred nami prav takšen december.

Pripravil: vzgojitelj Blaž Volarič

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)