Predšolski otroci iz Kobarida, Drežnice, Smasti in Breginja ter učenci prvega razreda iz Drežnice, smo obiskali Kekčevo deželo. Z Bedanc busom smo se odpeljali po skrivni poti, kjer nas je prijazna vodička vodila mimo Bedančevih pasti. Prišli smo do koče, kjer je nekdo klical “Na pomooooč!”. Pogumni otroci, so poiskali ključ in rešili Mojco iz Bedančeve koče. Bedanc pa je takrat tako močno smrčal, da se je vse treslo. Pot do Brenclja nam je prekrižal strašni Bedanec. Ker smo bili z njim prijazni, smo se lahko pogovorili veliko stvari Zataknilo se je, ko je izmed nas hotel izbrati nekoga, ki mu bo grizel nohte na nogah. Z oponašanjem sove, smo ga pregnali in skupaj s Kekcem prečkali skrivnostni rov. Kekec nas je odpeljal do tete Pehte, ki nas je pogostila s čajem in slastnim pecivom.

pripravil: vzgojiteljica Tanja Pagon Miklavič

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)