Juhuuu, skupinica Mucki je končno nazaj. Prvi dan smo se malo težje poslovili od staršev, ampak ko smo stopili skozi vrata igralnice, smo se že veselo zapodili med igrače. Vzgojiteljici Anja in Katja poskrbita, da se zelo zabavamo in se tudi kaj novega naučimo. Skupaj spoznavamo travniške živali. Ogledali smo si jih na slikah, jih poimenovali, opazovali v čem se razlikujejo in celo oponašali smo jih preko gibanja. Tudi na vprašanje katera žival ima hiško ter katere živali letajo in katere ne, smo znali odgovoriti. Živali smo iskali v slikanicah in knjigah. Polž in mravlja sta nas obiskala kar v vrtcu. Ostale pa smo poiskali med sprehodi. Komaj čakamo prihodnji teden, ko bomo spoznavali travniške rastline. Mogoče pa nam bo uspelo skupaj narediti tudi  herbarij.

      

(Skupno 310 obiskov, današnjih obiskov 1)