Spoštovani starši,

žal do tega trenutka nismo prejeli informacij kako bo s sproščanjem ukrepov s ponedeljkom. Pripravili so predlog Zakona o interventnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic epidemije COVID-19 v zvezi s plačili vrtca, ki določa da so “starši, katerih otroci od 18. maja 2020 do 30. junija 2020, ne bodo obiskovali vrtca, so za čas, ko otrok ne obiskuje vrtca, oproščeni plačila za vrtec.” V kolikor ga sprejmejo danes ali jutri, v veljavo stopi s ponedeljkom.

V anketi, ki ste jo starši izpolnjevali v drugem tednu maja ste nekateri že napovedali prihod otroka nazaj v vrtec s 1. 6. 2020. Vse te otroke smo šteli zraven na sezname.

V kolikor je pri kom prišlo do spremembe, mi prosim napišite na mail: vrtec@os-kobarid.si . Za vse informacije sem vam na voljo na številki 05 38 99 705.

 

Urška Mlekuž Vončina, vodja vrtca

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)