V skladu z navodili MIZŠ sporočamo, da bodo vsi vrtci zaprti med 16. in 30. marcem.

Starši so za čas, ko bodo vrtci zaprti, oproščeni plačila vrtca.

Vsi starši, ki opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah (zdr. delavci, vojska, policija, pomembna oskrba) in  nimajo druge možnosti varstva na domu, s pisno izjavo delodajalca o nujnosti dela obeh staršev, lahko otroke vključijo v nujno varstvo.

Vsi, ki bodo varstvo potrebovali, bodo preusmerjeni v Vrtec Tolmin. Zadeve se centralizirajo, ker je potrebno zagotoviti določene pogoje (celotno razkuževanje igralnic, nošenje mask, merjenje temperature ob prihodu otroka, nošenje pvc copatov).

Kdor potrebuje nujno varstvo naj piše na vrtec@os-kobarid.si ali pokliče na 031 670 624 ali 05 38 99 705 (vodja Vrtca Kobarid).

(Skupno 362 obiskov, današnjih obiskov 1)