VPIS V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2020/21

Starše otrok, ki bi želeli obiskovati vrtec v šolskem letu 2020/21, vabimo k vpisu novincev v Vrtec pri OŠ Simona Gregorčiča Kobarid

od 16. do 20. marca 2020

V vrtec vpisujemo otroke po dopolnjeni starosti 11 mesecev v enote Kobarid, Drežnica, Smast in Breginj.

Vloge za vpis v vrtec so dostopne na spletnih straneh vrtca Kobarid. Za vse informacije smo vam na voljo na elektronskem naslovu vrtec@os-kobarid.si ali na 031 670 624.

Zaradi izrednih razmer vas prosimo, da vpisnico skenirano pošljete po e-pošti na vrtec@os.kobarid.si. Če nimate možnosti pošiljanja po e-pošti, ne želimo, da se v teh razmerah izpostavljate čakanju v vrstah na pošti.

Svojo vpisnico lahko pošljete tudi kasneje, ko se zadeve umirijo. V našem vrtcu število mest ni omejeno in bomo sprejeli vse otroke, tudi če vpisnica ne prispe v uradno razpisanem roku.