Drugi dan na Debelem rtiču je bil še bolj pester od včerajšnjega! Zjutraj smo se najprej odpravili na lov za skritim zakladom, ki nam ga je skril gusar Ferdo s svojimi pajdaši. Brez težav smo opravili vse naloge, ki nam jih je naložil. Trud se je splačal, saj je bila vsebina zaklada nadvse sladka, predvsem pa dobra volja na poti! Na bazenu smo bili zopet pravi plavalci. Polni energije smo se namenili še v Čarobni gozdiček, kjer smo uživali v domišljijski zgodbi in glasbenih ugankah. Po večerji smo se odpravili še na plesni žur, ki pa ni trajal do zgodnjih jutranjih ur, saj smo morali pripraviti kovčke za jutrišnji odhod domov. Pakirati so nam pomagale tudi igračke : )

A nam se prav nič domov ne mudi, saj dobro jemo, lepo spimo in se nasploh imamo fino! Jutri nas čaka pa se vožnja z ladjico – juhu!

Avtor: Blaž Volarič

 

(Skupno 1.060 obiskov, današnjih obiskov 1)