Spoštovani starši!

 

V primeru, da vaš otrok potrebuje prilagojeno prehrano – dieto, vas prosimo, da s tem seznanite vodjo vrtca oziroma vzgojiteljico in izpolnite Vlogo za zagotovitev prilagojene prehrane, kateri priložite zdravniško potrdilo.

Vlogo dobite na spletni strani vrtca pod rubriko Obrazci. Izpolnjeno vlogo oddate vodji vrtca oziroma vzgojiteljici.

Tudi za otroke, ki so imeli že v preteklem šolskem letu predpisano dietno prehrano, je potrebno izpolniti vlogo za zagotovitev prilagojene prehrane in priložiti zadnji izvid zdravnika – torej je potrebno za vsako novo šolsko leto prinesti novo zdravniško potrdilo z navodili za prehrano.

Prosimo vas, da zdravniška potrdila in vloge predložite najkasneje do 15. septembra 2018.

Do takrat bomo otroku zagotovili  prilagojeno prehrano na podlagi obstoječega zdravniškega potrdila. V kolikor novega potrdila ne boste predložili, bomo smatrali, da vaš otrok dietne prehrane ne potrebuje več.

Obvestite nas tudi o vsaki spremembi v izvajanju prilagojene prehrane med šolskim letom (novi izvidi) ali o prenehanju potrebe po prilagojeni prehrani.

 

V primeru strogih izločitvenih diet priporočamo tudi osebno srečanje in posvetovanje z vodjo prehrane in vodjo kuhinje v enoti.

 

Nadja Rejec,

organizatorka šolske prehrane

Tel: 05 38 99 714

Mail: kuhinja@os-kobarid.si

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)