Konec junija se konča reden program vrtca. Julija in avgusta bodo potekale počitniške oblike dela oz. varstvo otrok samo v centralnem vrtcu v Kobaridu, podružnični oddelki bodo zaprti.

Starše prosimo, da do 15. junija na ustreznem obrazcu označijo predvideno prisotnost otroka v vrtcu. Za otroke, ki med poletnimi počitnicami ne bodo v vrtcu, pa oddajte obrazec za rezervacijo, ki je dostopen na spletnih straneh vrtca ali pri oglasni deski igralnice. Počitniško rezervacijo lahko uveljavljate enkrat letno za najmanj 30 koledarskih dni in največ dva meseca.

Predšolski otroci so prejeli izpisnice, ki jih starši oddajte v vrtcu. Prejeli boste kopijo z žigom, s katero boste lahko prijavili spremembo pri pristojnem centru za socialno delo.