Obveščamo vas, da  smo v centralnem vrtcu Kobarid  pričeli z napovedano selitvijo vrtca, ki bo predvidoma trajala
od 17.6 do 1.7. 2013. V prvem tednu smo se trudili za popolno odprtost vrtca in za otroke in starše čim manj motečo selitev, ki jo moramo izvesti. V naslednjem tednu bomo selili igralnice, to je od srede 26. 6. 2013 do petka 28. 6. 2013. Prosimo vas za razumevanje, saj bo centralni vrtec od srede do petka zaradi izrednih razmer  odprt samo za nujne primere. Motena bo tudi telefonska in osebna dosegljivost vzgojiteljic in vodje vrtca. 

Predvidoma s 1. 7. 2013 (oz. takoj ko bo vse preseljeno) boste centralni vrtec Kobarid obiskovali v šolskih prostorih (glavni vhod skozi šolska vrata).

O vsem nadaljnem vas bomo obveščali.

Monika Kavčič, vodja vrtca

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)