Sporočamo vam, da smo v razpisanem roku za pritožbe obravnavali dve pisni zavrnitvi sprejema otroka ter opravili razgovor zaradi sklepa o zavrnitvi. Dobili smo tudi še eno vpisnico za Breginj, kjer imamo edino še prosta mesta. 

Pri zavrnitvah sprejema s strani staršev, je šlo za otroke iz zunanjih oddelkov, ki so bili sprejeti v centralnem vrtcu. Sprejem v centralnem vrtcu so zavrnili. Pri razgovoru zaradi sklepa o zavrnitvi smo se z starši dogovorili o vključitvi otroka v oddelek Metuljčki ob napovedani sprostitvi mesta v oddelku.  Prijavo za Breginj bomo sprejeli, ker imamo še prostih mest.

Ker je bilo v roku odločeno o vseh pritožbah in zavrnitvah sprejema, boste starši novincev kmalu dobili poziv za podpis pogodbe. 

Pripravila: Monika Kavčič, vodja vrtca

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)