vrtec_Smast-zakljuni
 

25.5.2013 je podružnična šola Smast pripravila zaključni izlet po Notranjski, kateremu smo se pridružili tudi predšolski otroci iz vrtca Smast, skupaj s starši.

 

Ogledali smo si Rakov Škocjan in maketo Cerkniškega jezera. Ker je čez celo leto na šoli potekal projekt o čebelah, smo si zato ogledali tudi čebelnjak. Na koncu pa smo šli še v Križno jamo, kjer je bilo za otroke največje doživetje vožnja z raftom po podzemnem jezeru. Imeli smo se zelo lepo.

Kot zanimivost naj dodava, da je bil izlet financiran iz sredstev, ki jih je letno proizvedla sončna elektrarna, ki je na strehi podružnične šole. PŠ Smast je namreč na tekmovanju “Energija je v naših rokah” od podjetja DROGERIE MARKT- Dm dobila za nagrado sončno elektrarno.  


 

Pripravili: Bernarda Leban in Loredana Hrast

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)