Do prednostnega vrstnega redu dostopate tako, da kliknete posamezno skupino vrtca Kobarid. Prednostni vrstni red je v skladu s Pravilnikom o sprejemu šifriran.  Šifre ste dobili domov v obvestilu o prejetju vaše vloge, ter v prihajajočem sklepu o komisijskem sprejemu ali zavrnitvi. Vse šifre se začnejo na 169/xy. Prednostni vrstni red je objavljen na spletni strani vrtca Kobarid in na oglasnih deskah vrtca.

Centralni vrtec Kobarid:

 
Zunanji oddelki vrtca Kobarid:

 

Seznam odklonjenih otrok najdete tukaj. 
Za individualna vprašanja in pojasnila se telefonsko ali osebno obrnite na vodjo vrtca.

V primeru, da otroka kljub prejetemu sklepu o sprejemu ne boste vključili v naš vrtec, vas prosimo, da vključitev pisno zavrnete  (s podpisom) in nam zavrnitev posredujete po pošti. Starše otrok, ki bodo zaradi teh zavrnitev sprejeti, bomo obvestili naknadno. Trenutno imamo 3 take zavrnitve. 

Pripravila: Monika Kavčič, vodja vrtca

     

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)