Komisija za vpis novincev je zasedala danes, dne 22.5. 2013 in najprej potrdila sprejem v 6 oddelkov centralnega vrtca in 3 zunanje oddelke, ki imajo skupaj 150 mest v prihodnjem šolskem letu. Od tega je 106 mest v Centralnem vrtcu Kobarid in 44 mest na zunanjih oddelkih. Večina mest je že zasedenih z že vključenimi otroki, prostih mest za novince je bilo 47.

Komisija je skupno potrdila sprejem 44 novincem, 3 otroci pa so bili vključeni na obstoječa prosta mesta že pred zasedanjem komisije. Odklonila je 5 otrok, 7 otrok pa ne izpolnjuje pogojev za vpis novincev  (od tega 6 jasličnih).

V torek bo objavljena prednostna lista, domov pa boste dobili obvestila o sprejemu oz odklonitvi (v torek ali sredo).

Pripravila: Monika Kavčič, vodja vrtca