Kobarid, 13. 5. 2013

Spoštovani starši novincev!

Občina Kobarid se glede dodatnega jasličnega oddelka še vedno odloča, saj nov oddelek predstavlja dodatno finančno breme. Na šoli smo za lažjo odločitev za nov oddelek ponudili še eno učilnico. Zavedamo se, da bosta tako šolski pouk kot delo v vrtcu zaradi tega prostorsko motena, vendar pa se nam zdi vredno potrpeti v dobro izgradnje novega vrtca.


Komisija za sprejem otrok v vrtec se je enkrat že sestala in predlagala  homogeno oblikovane jaslične oddelke, kar posledično omogoča največ sprejetih otrok, vendar iz zgornjega razloga še ni mogla potrditi sprejema in odklonitve otrok. Takoj po prejemu informacije občine, se bo komisija ponovno sestala in potrdila prednostni vrstni red ter iz njega izhajajoč seznam sprejetih in odklonjenih otrok. Sledila bo objava na spletni strani in oglasnih deskah.
Otroci, ki niso sprejeti v vrtec, se uvrstijo na čakalni seznam. Na čakalni seznam se uvrstijo tudi otroci, ki so oddali vloge po preteku javnega poziva za vpis. 

Informacijo s strani Občine Kobarid pričakujemo v tem tednu.

Pripravili: Monika Kavčič, vodja vrtca  in  Melita Jakelj, ravnateljica

(Skupno 17 obiskov, današnjih obiskov 1)