predstave_O_otrok_za_vrtec
V prvem tednu aprila, so nas v vrtcu Kobarid obiskali šolski otroci iz nižjih razredov in nam predstavili prijetne predstave, ki so jih pripravili skupaj z učitelji.

Predstavili so se nam v plesu, glasbi in igri.

• 2.04.2013 – smo si ogledali kratek nastop učencev iz 2. razreda z uprizoritvijo pesmice ČURI MURI V AFRIKI.
  • 3.04.2013 – smo si ogledali nastop učencev 3. razreda z igrico ČAROVNIK IZ OZA.
  • 4.04.2013 – predstavili so se otroci 1. razreda in sicer zaplesali so nam LJUDSKE PLESE. Za konec so povabili najstarejšo skupino vrtca, da se jim pridruži pri plesu.
  • 5.04.2013 – ogledali smo si nastop učencev 5. razreda, zaigrali so nam igro z naslovom TINKO POLOVINKO.

Na ogled predstav so bile vabljene vse skupine centralnega vrtca. Ob predstavah smo zelo uživali in se nekaj tudi naučili.

Pripravila: Slavica Lavretič, pomočnica vzgojiteljice