“A smo že tom?”

“Ne še…”

“Kulk cajta še ?”

“Pol ure…”

“A bomo hmal?”

“Ja…”

Po sto vprašanjih in prav toliko odgovorih smo vendarle prispeli na cilj – Debeli rtič. Komaj smo dočakali našo obalo. Pričakali so nas sicer oblaki, a kaj nam to mar – mi smo se imeli super! Najprej smo preizkusili igrala, potem nas je že čakalo obilno in slastno kosilo. Že smo pogledovali proti drugim igralom, a za igro ni bilo časa, saj nas je čakal že izlet z ladjico v Koper. Plovba do našega največjega obalnega mesta je minila kot bi mignil. Prav tako sladoled, ki smo si ga privoščili. Ravno dovolj časa smo imeli za igro na veliiikih igralih in kratek sprehod po obali. In že smo pluli nazaj na Debeli rtič. Hoteli smo se malo igrati, a za to enostavno ni bilo časa – že nas je čakal bazen! Aja, še prej smo pojedli slastne čokoladne rogljičke. Ja, tukaj veliiiko jemo. Na bazenu je bilo lepo. Veliiiko smo plavali, skakali v vodo, se špricali… In že je sledila večerja. Po večerji pa risanka in zzzzzzzzzzzzzz…

(Skupno 590 obiskov, današnjih obiskov 1)