Tudi skupina Žabice je odšla na zaključni izlet. Z avtobusom smo se odpeljali vse do Bovca, tam pa se napotili na prav poseben kraj – letališče. Prav v tem tednu tamkajšnje letališče gosti veliko število padalcev, tako da smo bili nenehno priča vzletom letal in vragolijam padalcev. Letala smo si ogledali tudi od blizu, pilot nam je dovolil, da smo se celo lahko usedli vanj. Prijazni gostitelj Gorazd nam je razkazal hangar in nam povedal marsikaj zanimivega o letalstvu. Poklonili so nam tudi nalepke in vetrnice. Proti koncu izleta smo se odpravili še v središče Bovca in se tam pozabavali na igralih. Preživeli smo zares zanimiv dan! Hvala Gorazdu in njegovim prijateljem na letališču!

Pripravila: vzgojiteljica Irena Melinc in vzgojitelj Blaž Volarič

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)