V skupini Žabice po praznikih nismo ostali počitniško razpoloženi, zato smo nemudoma izkoristili tople pomladanske žarke in se odpravili na četrti pohod v letošnjem šolskem letu. Namenili smo se v smeri slapu Kozjak. Pred slapom smo zavili na pot v Magozd. A nismo odšli na drežniško, kajti to bi bil za nas vendarle prevelik zalogaj. Zato smo obrnili nazaj k reki Soči in po delčku Soške poti naredili krog nazaj do lesenega mostu čez Sočo. Tam pa smo se vrnili nazaj v vrtec. Prehodili smo zares veliko, zato nam je ob povratku naš žabec Silvo namenil velik aplavz. Komaj čakamo, da se odpravimo na nov pohod!

“Poglejte našo smaragdno lepotico!”
“Ku-ku, tukaj smo!”
“Kdo bo najhitrejši?”
“Na pohodu vedno prija malica.”
“Uf, koliko smo že prehodili.”
“Ena gasilska!”

Pripravil: vzgojitelj Blaž Volarič

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)