Spoštovani starši,

v januarju 2022 se soočamo z zelo velikim številom karanten in posameznih izolacij.

Zelo pomembno je, da sporočite VSAKO posamezno karanteno, pozitiven izvid hitrega testa in pozitiven izvid PCR testa, ne glede na to, če otrok ni bil v skupini v zadnjih dveh dneh. Za vaše dosedanje dosledno sporočanje se vam zelo zahvaljujemo, saj so od tega odvisne naše hitre reakcije pri organizaciji dela v vrtcu.

Kar je bilo skupnih karanten celotnih skupin, imamo zanje vse podatke, če pa je bil vaš otrok v karanteni zaradi stika izven vrtca ali če se mu je karantena podaljšala v izolacijo, prosim poskrbite, da na vrtec@os-kobarid.si pošljete dokazilo o trajanju karantene/izolacije, da lahko to do ustreznega datuma tudi upoštevamo pri obračunu. Za karantene pošljete “Izjavo o napotitvi v karanteno”, za izolacije pa “Potrdilo o prebolelosti”, na katerem je razviden datum zaključka.

Bliža se konec januarja, zato prosim, da ta dokazila pošljete do ponedeljka, 31. 1. 2022.

Za vaše sprotno sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo,

Urška M. Vončina, vodja vrtca

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)