Gospa Jesen pri Žabicah

V zadnjem mesecu smo imeli pri Žabicah na obisku Gospo Jesen. Najprej smo prebrali zgodbo o njej, potem pa počeli veliko stvari povezanih z jesenjo. Ustvarjali smo likovne izdelke na temo jeseni, se naučili deklamacijo o hruški in medvedu, prebirali jesenske zgodbe, se pozibavali pri jesenskem plesu, se razgibali pri jesenski telovadbi, šli na pohod… Med drugim nas je Gospa Jesen presenečala z raznimi pozornostmi – prinesla nam je jesensko sadje, s katerim smo pripravili sadni piknik, tako da smo naredili sadna nabodala, prinesla nam je uganke o jeseni in na pohodu nam je ob poti skrila sladko presenečenje. Proti koncu našega druženja smo Gospo Jesen še upodobili in jo dali na razstavo pred našo igralnico.

Pripravil: vzgojitelj Blaž

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)