Približujejo se jesenske šolske počitnice (25. 10. – 30. 10.) in s tem napoved prisotnosti vaših otrok v vrtcu.

Spremenili smo sistem prijave oz. odjave otroka za čas počitnic. Jutri boste prejeli sms, v katerem bo povezava na anketo o počitnicah. Sms-e bomo poslali na telefonsko številko enega od staršev, da ne bo prihajalo do zmede. V osnovi bodo sms prejele matere otroka. Kjer želite vpogled v isto anketo tudi očetje, mi to napišite, da vas dodamo med naslovnike. Anketo se bo za istega otroka v vsakem primeru dalo izpolniti samo enkrat.

Če bo pri takem načinu prijave prihajalo do težav, nas prosim obvestite preko elektronske pošte na vrtec@os-kobarid.si

___________________

V anketi označite PRISOTEN ali NE BO PRISOTEN za vsak posamezni dan. Vaša številka je vezana na vašega otroka, zato bo odgovor zabeležen pod njegovo ime, brez da to dopišete. Takoj ko pritisnete in se vam odgovor obarva zeleno, je vidno in ni potrebno nič posebej potrditi ali pošiljati.

Če želite na koncu še kaj posebej dopisati, to napišete v okence spodaj in na koncu pritisnite POŠLJI SPOROČILO.

Če imate dva otroka v vrtcu je prvi sms anketa za mlajšega, naslednji pa za starejšega. Ob naslednji taki anketi v decembru bomo dodali tudi ime otroka, da boste vedeli za katerega otroka odgovarjate.

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)