Spoštovani starši,

z velikim veseljem vam sporočamo, da bodo v torek, 9. 2. 2021, vsi vrtci v Sloveniji odprti.

V vrtcu Kobarid bodo odprte vse enote po običajnih urnikih kot v septembru in oktobru 2020 (podružnice 6.30-15.30, centralni vrtec 6.15-16.00).

S torkom, 9. 2. 2021, so vsi otroci prijavljeni, da bodo prisotni. Če koga ne bo, ga prosim odjavite, da mu odštejemo prijavljene obroke.

Vsi zaposleni bomo pred pričetkom dela testirani in v nadaljevanju tudi vsak naslednji ponedeljek do preklica.

Ker epidemija še vedno traja, moramo še naprej strogo upoštevati vsa priporočila NIJZ za preprečevanje okužb in v vrtec sprejemati samo zdrave otroke. Prosimo vas, da v največji meri upoštevate vsa navodila vrtca.

POMEMBNO: Z dnem odprtja vseh vrtcev so storitve vrtca za starše plačljive. Če je otrok odsoten zaradi karantene, so starši plačila oproščeni (na podlagi 102. člena PKP5-ZZUOOP). V primeru, da bi vrtec moral zapreti oddelek ali enoto zaradi okužb z virusom SARS-CoV-2, so starši oproščeni plačila (po 128. členu ZIUOPDVE). Za varen prihod in odhod otrok v in iz vrtca z vso odgovornostjo poskrbijo starši.

Želim vam lep konec tedna in lepo preživet praznični ponedeljek, v torek pa vas z veseljem pričakujemo v vaši skupini,

                                                                   

       Urška Mlekuž Vončina, vodja vrtca

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)