Spoštovani starši,

odločili smo se, da ne glede na razmere organiziramo zaključek vrtca, v manjši obliki in z upoštevanjem trenutno veljavnih priporočil.

Zaključek bo potekal v torek, 23. 6., v času dopoldanskega programa. Tokrat samo otroci, brez staršev. Vabljeni so tudi otroci, ki trenutno vrtca ne obiskujejo- v vrtec Smast jih pripeljete ob 7.45, v centralni vrtec v svojo skupino ob 8.45, v vrtec Drežnica ob 9.45 in v vrtec Breginj ob 10.00. Prosim, da ob prihodu upoštevate vsa higienska priporočila in držite primerno razdaljo. Če želite, da otrok pride v vrtec za cel dan (do sedaj pa ga ni obiskoval), nam prosim to najavite na elektronski naslov “vrtec@os-kobarid.si” zaradi najave malice in kosila.

Kaj se bo dogajalo, lahko preberete na našem plakatu, vsaka skupina pa pripravlja še kakšno skrivnost 😉

Vse fotografije dogodka bodo objavljene na spletni strani pod “DOGODKI” in si jih boste lahko natisnili za spomin.

Želimo vam lep skok v poletje,

 

kolektiv Vrtca Kobarid

(Skupno 436 obiskov, današnjih obiskov 1)