V skladu z zakonom o varovanju osebnih podatkov vrtec ne sme javno objavljati poimenskih seznamov otrok, zato objavljamo ŠIFRIRAN seznam otrok v posamezni skupini v centralnem vrtcu Kobarid na tej tej povezavi. Za podružnične vrtce seznama ni.

Novinci so prejeli šifro otroka ob vpisu v vrtec v obliki 2016-xx, s pomočjo katere poiščete, v katero skupino spada vaš otrok. Za lažjo orientacijo so novinci na ločenem seznamu tukaj.

Za otroke, ki so v vrtcu že dalj časa, smo uporabili šifre, pod katerimi je posamezen otrok voden v računovodstvu. Šifre so navedene na računu za storitve vrtca (gl. priloženo sliko). Šifre so razporejene padajoče.

160622112135

Za informacijo, v kateri skupini je vaš otrok, se lahko obrnete tudi na pomočnico ravnateljice za vrtec osebno, po elektronski pošti vrtec@os-kobarid.si ali na telefon 38 99 705. Prosimo, upoštevajte, da bo v torek, 23. 8., službeno odsotna.

Seznami se lahko do 5. 9. 2016 še spremenijo zaradi organizacije dela vrtca. Hvala za razumevanje.

 

POVEZAVE DO POSAMEZNIH SEZNAMOV:

Seznam 2016-17

Seznam 2016-17 novinci 

Skupine 2016-17

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)