knjiznica

V skupini Peter Pan sodelujemo v celoletnem projektu Naša mala knjižnica. Poslušamo različne zgodbe, se pogovarjamo o njih in ustvarjamo. Za male radovedneže so pripravljene različne naloge, ki jih najdemo v dodatnem gradivu z naslovom Ustvarjalnik 1.

Spoznali smo knjigo Stekleno drevo, risali nenavadna drevesa in iskali pot skozi labirint. Ob branju Zgodbe o Babarju smo pripravili okusne kokosove kroglice in se z njimi posladkali. Nazadnje smo prebrali knjigo Stanko Peška in se zabavali ob zgovornih ilustracijah.

Čakajo nas še tri kakovostne knjige in zanimive naloge, povezane z izbranimi knjigami. Na ta način želimo otrokom približati knjigo, kajti kar se naučiš v zgodnjem otroštvu, ostane s teboj.

Kristina Kragelj in Kristina Žagar

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)