Obveščamo vse starše, ki imajo svoje otroke vključene v vrtec, da v centru za socialno delo v mesecu decembru vložijo vloge za znižano plačilo vrtca za leto 2014. 

Staršem pripada pravica do znižanega plačila vrtca od prvega dne naslednjega meseca po vložitvi vloge, podeli pa se za obdobje enega leta, vendar najdlje do konca koledarskega leta. Zato vas posebej obveščamo, da je vloge za znižano plačilo vrtca za leto 2014 mogoče oddati od 1. decembra 2013 naprej. Vloge so dostopne na spletni strani MDDSZ (www.mddsz.gov.si) in na spletni strani CSD Tolmin (www.csd-tolmin.si). Vloge lahko oddate osebno, po pošti ali v elektronski obliki.

Staršem, ki ne uveljavljajo znižanega plačila vrtca (in so zavezanci za dohodnino v Republiki Sloveniji), vrtec izstavi račun v višini najvišjega dohodkovnega razreda po lestvici. Starši, ki niso zavezanci za dohodnino v Republiki Sloveniji, plačujejo polno ceno programa, v katerega je vključen otrok. 

 


Martina Kenda, pomočnica ravnateljice za vrtec

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)