Kot ste že seznananjeni imamo v prihodnjem šolskem letu nekaj kadrovskih sprememb. 

Obveščam vas, da v  novem šolskem letu vrtca ne bo več vodila vodja vrtca, saj vrtec dobi svojega pomočnika ravnatelja. To je ga. Martina Kenda, pomočnica ravnatelja za vrtec.  Nanjo se obračate v vseh zadevah, kot doslej na vodjo vrtca. Najdeto jo v pisarni pomočnice ravnatelja, ki je za glasbenim odrom, pri skupini Čebelice.  Kontakti so nespremenjeni. 

 
Monika Kavčič bom v prihodnjem šolskem letu šolska in predšolska svetovalna delavka. Kontakti so spremenjeni in objavljeni v rubriki kontakti vrtca. Starši se lahko posvetujete s svetovalno delavko o vseh temah, ki vas zanimajo v zvezi z otrokom: splošne informacije, uvajanje otroka v vrtec, pomoč pri usmeritvi otroka (posebne potrebe), nasvet o vzgoji in otrokovem razvoju, težave v družini, ekonomske stiske, vključitev otroka v šolo … 

V oddelku Breginj bo vzgojiteljica Nina Živec, v Mravljicah Tina Cencič s Slavico Lavretič, v  Zmajčkih pa Sonja Marcola z Mileno Sovdat. Rubrika skupine vrtca je ustrezno posodobljena. 

 

Pripravila: Monika Kavčič, vodja vrtca 

 

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)