Obveščam vas, da sem vodja vrtca med počitnicami dosegljiva: 
– v juliju: do 12.7.2013 in od 29-31.7. 2013,
– v avgustu: zadnji teden, od 26.8. 2013 dalje.

V kolikor imate kaj za urediti, se poslužujte zgornjih terminov.

Pogodbe ste večinoma vsi vrnili. Vsi, ki ste pogodbo vrnil, ste že vpisani v centralno evidenci vrtca Kobarid.  Tisti, ki pogodb niste vrnili, boste izgubili mesto, na mesto vašega otroka bodo v avgustu poklicani otroci po čakalnem seznamu.

Zdravniška potrdila vsi vpisani uredite pred septemberskim vstopom v vrtec in jih odddajte vzgojiteljici v prvih dneh obiskovanja vrtca.

Uvajanje novincev v vrtec je možnost za starše novincev, ki jo lahko koristite med 28.8 in 30.8 v času od 9.30-11:00.  To pomeni, da ste z otrokom tri dni aktivno prisotni v skupini, da se otrok skupaj z vami, to je varneje in manj stresno, privadi na obiskovanje vrtca. Pri uvajanju sodelujete tudi sami.

Monika Kavčič, vodja vrtca

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)