primorski_val_1_1

15. 3. 2013 je otroke vrtca Kobarid obiskal novinar lokalnega radia Alpski val. http://www.primorskival.si/

Ker v naš vrtec prihaja veliko pridnih otrok in s svojimi majhnimi nožicami prav vsi pogumno stopajo skozi čas, smo vse skupine (Metuljčki, Medvedki, Miške, Zajčki in najmlajši Škratki) s pesmijo in besedo predstavile nova spoznanja, ki so jih otroci doživeli od meseca septembra pa vse do pomladnega meseca marca. Otroci so z navdušenjem predstavili svoj pogled na življenje nekoč, prijateljstvo, prednovoletna doživetja, zimske radosti, norčavi pust ter prve tople pomladne žarke.
Posnetek oddaje lahko poslušate na spletni strani Alpskega vala (arhiv oddaj) ali kliknete na priloženi link

 

Pripravila: Tanja Pagon Miklavič, vzgojiteljica

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)