So dnevi in trenutki polni sreče in miline,
ko radostni oči zapremo in si tiho zaželimo: da ne mine.

Tudi otroci in vzgojitelji vrtca Kobarid, si želimo čim več takšnih trenutkov. Trenutkov prepletenih s srečo, otroško razigranostjo in nagajivostjo. Zato smo v preteklem tednu v naše igralnice povabili starše in skupaj z njimi delili našo razigranost in iskrice v očeh. Pomagali so nam okrasiti naše igralnice in nam pričarati še več praznične topline.

Ustvarjanje v skupini Metuljčki

Ustvarjanje v skupini Zajčki

Ustvarjanje v skupini Lisičke

Ustvarjanje v skupini Čebelice

Ustvarjanje v skupini Mucki

Ustvarjanje v skupini Račke

Ustvarjanje v skupini Pikapolonice

Ustvarjanje v skupini Ježki

Hvala vsem staršem. ki ste nam pričarali nepozabne trenutke.

vzgojiteljica Tina

(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)